three makeup brushes on top of compact powders

Produkcja kontraktowa szansą na kosmetyki wysokiej jakości

Naturalny peeling to kosmetyk, po który powinna sięgać regularnie każda przedstawicielka płci pięknej. Nie wszystkie panie mogą jednak bez obaw sięgać po peelingi mechaniczne, które bardzo często nie sprawdzają się na cerach wrażliwych i płytko unaczynionych.

Panie, które posiadają cery wrażliwe ucieszą się z peelingu enzymatycznego. Kosmetyk ten działa bardzo delikatnie, nie podrażnia skóry, a przy tym jest skuteczny. Godnym polecenia peelingiem enzymatycznym jest aktywny peeling enzymatyczny do twarzy Róża z jagodą. Ten naturalny produkt ma szansę złuścić martwy naskórek, a także oczyścić pory skóry. Co więcej, przyczynia się do redukcji drobnych niedoskonałości, zmiękcza i koi skórę. Odpowiadają za to najlepszej jakości składniki, takie jak na przykład olej z dzikiej róży oraz enzymy z papai i ananasa.

Co więcej, w kosmetyku tym znajdziemy całe mnóstwo dobroczynnych ekstraktów roślinnych. Mowa tu chociażby o ekstrakcie z wanilii, róży damasceńskiej, a także o ekstrakcie z malin. Nie sposób również nie wspomnieć o wyciągu z męczennicy cielistej. Jest to roślina o udowodnionym działaniu antybakteryjnym. Dzięki temu kosmetyk ogranicza powstawanie niedoskonałości. Kluczem do osiągnięcia prawdziwego sukcesu jest jednak systematyczne stosowanie produktu. Oczywiście przedstawicielki płci pięknej posiadające cerę tłustą i silnie zanieczyszczoną muszą używać produktu częściej. Posiadaczki cer delikatnych mogą stosować go jedynie raz w miesiącu i cieszyć się efektami. Każda przedstawicielka płci pięknej powinna również wyposażyć się w najlepszy krem pod oczy, po to, aby móc cieszyć się delikatną i gładką skórą pod oczami.

Korygujący krem pod oczy Zielona herbata to produkt, który warto docenić ze względu na wysoką zawartość olejów roślinnych. O optymalny poziom nawilżenia naszej skóry troszczy się olej kokosowy, a także olej sezamowy. Co więcej, w produkcie tym znajdziemy liczne ekstrakty roślinne o dobroczynnych właściwościach. Mowa tu chociażby o ekstrakcie z zielonej herbaty. Posiada ona potencjał łagodzący, kojący oraz detoksykujący. W kosmetyku znajdziemy także ekstrakty z alg o właściwościach antyoksydacyjnych. Produkt należy wklepywać w oczyszczoną skórę pod oczami każdego dnia.

Dodaj komentarz